Як стати успішним: три інгредієнти

Як досягати омріяних висот та що робити, щоб приємний смак самореалізації був невід’ємною частиною життя, рецептом з трьох інгредієнтів поділився представник компанії Jooble Герман Баятян.

1. ЗАЙМАЙТЕСЯ ТИМ, ВІД ЧОГО ФАНАТІЄТЕ

Напевно, ви звертали увагу на те, що люди, які «горять» своєю справою, досягають в рази більшого, ніж ті, що роблять це без ентузіазму або просто заради матеріальних благ. Такий фактор, як «здібності» впливає на результат, але не є визначальним. Того, хто розвивається у цікавій для нього сфері, чекає набагато більший тріумф, ніж того, хто має колосальні можливості, але замало бажання стати профі. Якщо ви займаєтеся справою, від якої не фанатієте, залиште її або полюбіть до кінчиків пальців. Проаналізуйте свою діяльність, можливо, варто змінити курс і присвятити життя чомусь іншому. Якщо ви не знаєте, чим конкретно зайнятися або у вас немає на це коштів, спробуйте для початку знайти роботу. Прислухайтеся до себе та аналізуйте, яка саме частина роботи у вас є найбільш результативною. На основі цього можна будувати подальшу статегію та прокладати шлях до пункту призначення.

2. РОЗВИВАЙТЕСЯ NON STOP

Згадаємо дві фрази: «Вчитися ніколи не пізно» та «Вік живи вік вчися». Якщо ви успішно закінчили університет, не варто думати, що червоний диплом це мандат на все життя. Припиняти саморозвиток та просто ходити на роботу, а після неї сидіти та деградувати перед блимаючим екраном — сценарій без хеппі енду. Всі прогресивні люди стежать за тенденціями, новинами та досягненнями профільної сфери. А нова інформація, як відомо, породжує нові ідеї. З цієї причини вони завжди опиняються в аванґарді думки та встигають вчасно зреагувати на стрімкі зміни у світі.

3. ПОСТІЙНІСТЬ – ТОВАРИШКА УСПІШНОСТІ

Навіть в еру нових технологій та блискавичного темпу інтернету, результат приходить лише згодом. Дарма приміряти уявно корону та чекати успіху зразу після запуску стартапа. Буде безліч проблем та перешкод, але не варто зупинятися, варто йти вперед з високо піднятою головою та гаслом Just do it!

не зупиняйся