Pikula Party

Передсвятковий кампейн Sasha Pikula – це вечірка у компанії найкращих подруг. Зустріч з близькими по духу людьми – це завжди обмін натхненням, любов’ю та живими емоціями. Перевірено на практиці під час зйомки рекламного кампейну Pikula Party у виконанні Na bazu Production.

Як це було

З Сашою Пікулою, засновницею та дизайнером однойменного бренду, ми співпрацюємо вже не вперше. Саша з тих людей, з якими легко, комфортно та перебуваєш «на одній хвилі» – одним словом, ідеальна колаборація! Цього разу Саша звернулася до нас з таким проханням: вже давно виношую ідею кампейну, потрібна ваша допомога! Допомагати ми любимо, тому без роздумів взялися за справу. Якщо коротко ТЗ звучало так: зняти кампейн, який би був направлений на цільову аудиторію, відображав її і в той же час передавав святковий настрій.

Локацією, яку запропонувала Саша, було міське кафе Zigzag. Альтернативний варіант – Театр на Подолі, який недавно відкрився після реконструкції, але на справі виявився закритим (нам так і не вдалося туди втрапити), тому Zigzag залишився єдиним претендентом на цю роль.

Зустрівшись декілька разів за кавою і чаєм, ми обговорили і узгодили всі важливі моменти: референси, атмосферу, стилістику, день зйомки і моделей. Моделями стали подружки Саші – Альона, Саша і Настя. Дівчата ідеально відображали образ у стилі Sasha Pikula. Три дівчини – три сумки. У формуванні образів ми відшовхувалися від моделей сумок з асортименту Sasha Pikula – «Бочечка», «Трапеція» та «Бонні».

Підготовка до зйомки під кодовою назвою Pikula Party почалася з майтерні Sasha Pikula. О 21:00 тут були всі: візажист, стиліст, фотограф, моделі та частина команди Саші Пікули. Піцца, напої, пасьянси на удачу – паралельно з усім цим, ми продуктивно готувалися до зйомки. Візажист робив мейк, стиліст заклеював підошви взуття, фотограф знімав бекстейдж, а Саша прасувала сукню.

Знімали ми вночі, тому Zigzag був у нашому повному розпорядженні (єдине що, прибиральниця завжди нагадувала про себе та немов навмисне залишала швабру, щоб та потрапила у кадр). Нам потрібні були живі, невимушені кадри у кіношному стилі, тому все було максимально природньо. Сюжетна лінія максимально простою: спочатку приходять двоє подруг і чекають на третю; вони спілкуються, фотографуються, пригощають одна одну десертами, а потім п’ють шампанське – все як у звичайну п’ятницю).

3:00 – the end. Ми выпили немало кави, відзняли весь сюжет та почали збирати пакунки. Зйомка закінчилася, але не для фотографа і стиліста. Стиліст ще мав розвезти речі, а фотограф – відібрати кращі кадри та опрацювати. Тепер з чистим серцем показуємо результат!

не зупиняйся