ODESSA FASHION DAY  

З 11 по 14 жовтня Одеса стане епіцентром яскравої fashion-події — Odessa Fashion Day! Модний захід покликаний сприяти просуванню вітчизняного fashion-виробника на внутрішній ринок та український ринок загалом. Протягом 18-го сезону Odessa Fashion Day відбудеться 25 показів дизайнерів з різних регіонів України.

Основною локацією стане підземний паркінг Kadorr City Mall. Також буде діяти FASHION SHOPPING PLACE, де гості зможуть не лише придбати дизайнерські вироби, а й особисто познайомитися з дизайнерами та представниками retail-компаній.

Але на цьому модне дійство не закінчується! У рамках Odessa Fashion Day пройде низка цікавих подій: презентація колекції ювелірного дому ZARINA, присвяченої 20-річчю бренда; показ капсульної колекції від Ukrainian Trend Store; лекція «Мода бути здоровим та красивим» від генерального директора бренда COVILAC Оксани Демидової, власника клініки DR.SAM Beauty та кандидата медичних наук, лікаря вищої категорії Людмили Величко; а також показ нішевого бренда Sophy G., що переосмислює класику на сучасний лад, використовуючи пры цьому art-елементи.  

Детальна програма та розклад показів на сайті Odessa Fashion Day. 

не зупиняйся