Ми будемо тут: Ukrainian Fashion Week

З 4 по 10 вересня у Києві відбудеться Ukrainian Fashion Week. Колекції сезону весна-літо 2018 представлять 67 дизайнерів.

Цього року Тиждень моди святкує 20-річчя, тому організатори підготували багато цікавого. Окрім модних шоу на головному подіумі, 9 вересня молоді дизайнери представлять колекції в рамках самостійної платформи New Generation Day. Скаути LVMH Prize та Vogue Talents відбиратимуть потенційних учасників міжнародних конкурсів для молодих дизайнерів. Farfetch стане партнером спільного проекту Ukrainian Fashion Week та British Council та оберуть 7 молодих дизайнерів — учасників програми Fashion DNA. 

Ukrainian Fashion Week спільно з громадською ініціативою Kyiv Smart City започаткували платформу FashionTech Ukraine, присвячену інноваційним технологіям у світі моди. Мова йде про віртуальні покази, 3D-друк, SLA-принтери, 3D-сканування для онлайн-комерції. На Ukrainian Fashion Week встановлять демо-зону, де будуть представлені нові технологічні можливості для fashion-індустрії, тому ознайомитися з новими розробками можна буде на самому Тижні моди. 

Що ще цікавого, постійний гість UFW streetstyle-фотограф Адам Кац Сіндінґ продемонструє свою першу колекцію одягу Poison City, створену у співпраці з AM Crew. А колаборації — це завжди чудово!

З детальною програмою Ukrainian Fashion Week можна ознайомитися тут.

не зупиняйся