Ми будемо тут: Ukrainian Fashion Week SS 2019

Ukrainian Fashion Week сезону весна/літо 2019 стартує 31 серпня і триватиме по 6 вересня. 72 дизайнери, 50 показів, 9 презентацій, 3 спеціальні проекти — все це модне дійство протягом 7 днів наповнить стіни Мистецького Арсеналу. 

Окрім самих показів, у рамках UFW відбудеться багато різних активностей. Окремий блок буде присвячений відповідальному створенню та споживанню fashion-товарів. 1–5 вересня у демозоні Fashion Tech Ukraine будуть представлені upcicling-речі українських брендів. У зоні Fashion Tech Ukraine працюватиме виставковий та лекційний простір, присячений даній темі.

Цього року UFW піднімає таку важливу тему, як ґендерна рівність у моді. Дизайнери та дизайнерки у колаборації з художниками та художницями створили образи, натхненням для яких послужив рух HeForShe, тема ґендерної рівності, прав людини і свободи вибору. У проекті взяли участь такі бренди, як BEVZA, Lake Studio, LITKOVSKAYA, FROLOV та ARTEMKLIMCHUK, а також художники та ілюстратори Вова Воротньов, Анатолій Бєлов, Марія Гаврилюк, Марія Ралемська та Маша Шубіна.

Протягом п’яти днів, з 1 по 5 вересня, буде працювати зона Showroom, що об‘єднає 12 брендів одягу, взуття та аксесуарів, серед яких LONA PRIST, HONCHARENKO, CIRCUL, SNESHANA NEKH, UK DESIGN, IRARO, NIT.KA та інші.

Розклад показів та детальна програма Ukrainian Fashion Week.

не зупиняйся