Ми будемо тут: Ukrainian Fashion Week FW 2017/18

2017-й – рік 20-річчя Ukrainian Fashion Week. Ювілейний UFW пройде під хештегом #ufw20years.

Найголовніші моменти сезону FW 2017/18: 

1. Традиційно подіумну програму відкриє показ POUSTOVIT.

2. На виставці-ретроспективї Men’s project будуть представлені чоловічі образи з українського подіуму за останні 20 років.

3. 7 лютого під час Ukrainian Fashion Week відбудеться презентація Посібника з експорту одягу та взуття до ЄС.

4. Покази молодих дизайнерів пройдуть в рамках Fresh Fashion 8 лютого у Мистецькому Арсеналі.

5. За підтримки INTERTOP, вже традиційно буде діяти шоурум взутя All About Footwear.

6. Під гаслом «Завжди в моді» на Ukrainian Fashion Week пройде Міжнародний день презерватива, де можна пройти безкоштовний експрес-тест на ВІЛ.

7. Конкурс EPSON digital fashion – у новому сезоні проекту організатори пропонують сфокусувати увагу на розробці тематичного цифрового принту на футболці.

8. У рамках Art-Fashion Space можна буде побачити інсталяції Аліни Заманової, Алли Гетьман, Ольги Біленчук, перформанс ebb by UBERLOVE, презентації Lucky look та POLINA VELLER FW17/18.

9. На території Мистецького Арсеналу працюватиме відділення Укрпошти, звідки можна буде надіслати листівку до будь-якої країни світу, замовити «Власну марку» або взяти участь у соціальних проектах «Пошта добра» та «Фешн-листівка».

10. Події Ukrainian Fashion Week будуть висвітляти такі іноземні видання, як Vogue.com, Business of Fashion, The Guardian, Vogue.ru, Le21eme, Elle Korea, NOWFASHION та ін.

Детальна програма тут.

не зупиняйся