Ми будемо тут: Odessa Fashion Week FW 2018/19

Море, сонце, пляж – окрім цих вагомих причин поїхати в Одесу, є ще одна не менш важлива. Це Odessa Fashion Week. Одеських дизайнерів знають не лише в Україні, але і за кордоном, тому логічно, що Південна Пальміра стала містом з власним Тижнем моди. Без сумніву, подивитися тут є на що! 

Одеський тиждень моди сезону осінь-зима 2018/19 відбудеться з 21 по 25 березня. Серед українських брендів свої колекції представлять MISS DM, ELEN GODIS, N`ART, ELLEN MUHLBERG, ALINA KRAVETS, KRISTINA AS, VINTAGES, DI LEVRIERO, AUTOGRAPH, PLAY FASHION & MARINA MARIBELLA, MILLENIUM ALLIANCE & VIVA VICTORIYA, PINKDREAMS by TANYA VASINA, CANDY KID, MAIN PEOPLE и ROYAL FAMILY by KRISTINA AS, SMOSK, LolaZavadskaya, OLESYA LISA, KAVO13, ZAHARA, LOUISE ORLOVSKAYA, KAYA, KUZINA, WORKSHOP Goose, KANGAROO KIDS. Окрім локальних брендів, на Odessa Fashion Week відбудуться покази дизайнерів із Швейцарії, Словенії, Польщі, Таджикистану, Білорусі  та Молдови: ROMANO, SANJA V DESIGN, ALEKSANDRA SEWERYNIAK, UMED KUCHKALIEV, YANINA SERGEYEVA, VALERIA KRYSA, MARGOstyle, ELENA BANNAIA, VLASCO CRISTINA та IULIA FILIMON. Загалом, програма налічує  37 показів дизайнерів із 7 країн світу.

Як зазначають організатори, подія покликана сприяти розвитку fashion-індустрії в регіоні, популяризації професій модної індустрії, просуванню українських торгових марок та дизайнерів одягу, взуття й аксесуарів на локальних та міжнародних ринках. Саме з такої причини у рамках Odessa Fashion Week пройде освітня конференція «Як побудувати fashion-бізнес в Україні». Але і це ще не все. Паралельно з показами та лекційною програмою, тут діятиме Trade Fashion Zone – майданчик, де будуть представлені одяг, взуття та аксесуари українських і зарубіжних дизайнерів.

Не менш насиченою є музична програма події. За традицією відкриє своїм виступом новий сезон тижня моди Анастасія Букіна. Також гостей чекає виступи гурту JULINOZA, Anna Morgun та rock-групи ORIONIX.

Більше інформації та програма заходу на офіційному сайті

не зупиняйся