Ми будемо тут: Kiev Fashion Marketing Forum

Що таке продуманий маркетинг, як розробити свою власну стратегію просування бренду та у який спосіб використовувати нові PR-інструменти — про все це можна дізнатися 20-21 травня в стінах готелю «Хрещатик» на Kiev Fashion Marketing Forum. Свої кейси представлять компанії FEDORIV, Oh My Look, Google, More Dash, Look At Media та багатьох інших лідерів ринку. 

Ось як коментує захід засновниця Kiev Fashion Institute та креативний директор Mercedes-Benz Kiev Fashion Days Дар’я Шаповалова:

«Я впевнена, що 80% успіху будь-якого fashion-проекту сьогодні — це грамотний маркетинг. Саме тому ми вирішили провести Fashion Marketing Forum і запросити передових фахівців в цій сфері поділитися своїми знаннями. Створювати бренди — це на сьогодні один з глобальних трендів. А без основ маркетингу і особливо digital-маркетингу неможливо належно реалізувати жоден проект. І fashion-проект у тому числі. Тому що мода — це висококонкурентна індустрія, і виграти в ній можна лише за рахунок правильного просування, яке відповідатиме всім законам сучасного ринку».

не зупиняйся