Ми будемо тут: International Young Designers Contest

15 липня Київ стане центром масштабного міжнародного конкурсу – International Young Designers Contest.

«За цей рік ми створили важливий міжнародний проект, до якого вже залучили учасників з 8 європейських країн. Нам вдалося підтвердити статус України як лідера в галузі fashion у Центральній та Східній Європі, до якого прикута увага світових медіа та фахівців індустрії моди», – зазначає голова оргкомітету Ukrainian Fashion Week і за сумісництвом конкурсу Ірина Данилевська.

Серед учасників – дизайнери з Грузії, Естонії, Литви, Молдови, Польщі, Словаччини, Угорщини, Чехії та, звісно ж, України. Усі вони – переможці та призери національних конкурсів у своїх країнах.

Оцінювати майстерність конкурсантів будуть головний редактор fashion-новин Vogue.com Ліана Сатенштайн, скаут LVMH Prize Ю Масуі, скаут проекту Vogue Talents, стиліст та журналіст Vogue Italia Ріккардо Терцо, креативний директор італійського Istituto Europeo di Design Джованні Оттонелло, головні редактори іспанського журналу Fucking Young! Адріано Батіста та Хосе Льямас.

Переможець отримає перспективний приз – грант на подальший розвиток свого бренду, що включає грошову винагороду та один із навчальних курсів в Istituto Europeo di Design. Призовий фонд складає 10 000 доларів.

Напередодні старту конкурсу, 5 липня, в арт-просторі ЦУМ на сьомому поверсі відбудеться відкриття виставки ескізів та мудбордів колекцій. Виставка триватиме до 16 липня. Тут з роботами конкурсантів зможуть ознайомитися всі охочі.

Детальніше тут.

не зупиняйся