Ми будемо тут: Don’t Take Fake – 2017

16-17 вересня у Києві всьоме пройде бренд-шоу і фестиваль вуличної культури do not Take Fake. За сім років івент пройшов шлях від невеликої галереї М17 до масштабного комплексу ВДНГ і «Київської фортеці». Цього року локацією стане комплекс «Торонто-Київ», навпроти Миколаївського костелу. 

У фесті візьмуть участь більше 50 учасників, серед яких Syndicate Original, Shift, SHWK, Basemnt Concept Store, The North Face, Levi’s, adidas Originals, Superdry, G-Shock (від Секунда), Patagonia, Saucony Originals, 47 (Forty Seven), Eastpak, Native, Nixon, Huf, 2DAY, AirBoss, Alpha Industries, Nokia, COMFY та інші. В арт-зоні будуть представлені роботи українських художників Олександра Брітца, Олександра Гребенюка, Артема Прута. За музику відповідатимуть київські діджеї та незалежна онлайн-радіостанція 20ft Radio з live-трансляцією.

Що цікаво і чого ми аж ніяк не можемо пропустити, паралельно з розважальними заходами і маркетом пройде дводенна освітня програма. Основна тематика — створення і розвиток брендів. Як розробити стратегію бренда, налагодити виробництво, створити онлайн- чи «фізичний» магазин, як комунікувати з медіа, що робити з договорами, якщо немає юридичної освіти, — всі ці питання піднімуть спікери на лекціях. 

Повна програма на сайті.

не зупиняйся